Кар’єрний гороскоп: створюємо ідеальне резюме за знаком зодіаку

Кар'єрними сходами – до зірок. До цієї поетичної фразі можна підійти і з практичною точки зору. Що планети і сузір'я можуть підказати саме вам, щоб досягти професійного успіху? А так як резюме – найголовніший файл, який представляє вас як фахівця в очах роботодавців і рекрутерів, то онлайн-конструктор резюме Vitaello пропонує вам звіритися з рекомендаціями зірок, а потім приступити до створення ефективного CV.

Чому настільки важливе професійне CV?

  • Концептуально правильне і привабливе резюме у багато разів збільшує шанс звернути увагу рекрутера і керівника і знайти роботу своєї мрії.
  • Правильно складене резюме допомагає ефективно продемонструвати свої переваги.
  • Кандидат, який присвятив своє час створенню якісного резюме і супровідного листа, заслуговує на гідний рівень оплати праці.

Незважаючи на це, для багатьох створення резюме «з нуля» – справа нова і непроста. Ті, хто знаходяться у пошуках роботи, рідко можуть розібратися самостійно, як скомпонувати потрібну інформацію про свою освіту, досвід, навички, а також, як створити професійний стильний дизайн свого документа.

Тому засновники Vitaello сподіваються, що простий та інтуїтивно зрозумілий онлайн-конструктор резюме, де за допомогою шаблонів кожен може створити стильний «кар'єрний літопис» за лічені хвилини, допоможе створювати професійні документи.

При цьому в Vitaello припускають, що резюме – справа тонка, і вирішили звернутися за порадами до зірок. Цей гороскоп підкаже, як не помилитися при створенні резюме, що слід включити в curriculum vitae, на чому зробити акценти, а від чого варто відмовитися, аби справити найкраще враження на рекрутерів і керівників.

Овен

Овни – представники вогняної стихії: вони активні, допитливі, сповнені ентузіазму. Їм завжди хочеться новизни, вони готові тестувати різні варіанти і бачити швидкий результат, тому й у виборі макета резюме їм можна експериментувати. Наприклад, спробувати заповнити своєю інформацією відразу декілька шаблонів резюме, які пропонує на своєму сайті онлайн-конструктор Vitaello. Тим більше, придбавши пакет на місяць, стають доступні всі макети резюме і супровідних листів, крім цього – знімається ліміт на їх кількість.

Так, Овни можуть перевіряти на практиці, які CV найбільше отримують переглядів та відгуків. Також, квапливим Овнам сподобається швидкість та простота створення і завантаження резюме на сайті Vitaello. А виготовити файл можна без проблем не тільки з ноутбука, а і зі смартфону навіть по дорозі до фітнес-центру. Адже в технологічну еру вкрай важливо підтримувати свою мобільність без втрати ефективності. Тому резюме в смартфоні на ходу за лічені хвилини послужить справжньою знахідкою.

Про колористику: традиційно в астрології Овнам відповідає червоний колір, також їм можуть сподобатися відтінки оранжевого і бордо. При вродженій активності, Овни на робочих місцях встигають багато, часом навіть перебирають на себе обов'язки колег. Окрім стін офісу нерідко представники цього знаку займаються спортом. Але в резюме слід максимально сфокусуватися на конкретних досягненнях і вставити у файл опис тільки тих навичок, які відповідають посаді і вакансії. CV не повинно перевищувати 1-2 сторінки, аби показати, що ви вмієте структурувати інформацію і виділяти головне.

Під час співбесід Овнам слід пам’ятати, що іноді рекрутери проводять психологічне тестування та здатні спеціально провокувати кандидатів на негативні емоції, аби оцінити їх емоційний інтелект, стресостійкість та здатність мирно виходити із нестандартних ситуацій. Вибуховим Овнам варто тримати в пам’яті такий хід подій, аби не потрапити до «чорного списку» кандидатів.

Телець

Представникам цього знаку Зодіаку керує планета краси і гармонії Венера, тому Тельці – знані естети. Для них важливо насолоджуватися не лише результатом, але і самим процесом.

Онлайн-конструктор Vitaello задовольнить тельцівську потребу у практичній естетиці та простоті користування.

Тільцям припадуть до душі стримані, але не мляві макети. Резюме має чітко демонструвати їхнє почуття стилю.

Тільцям неодмінно сподобається можливість з легкістю оформлювати факти – знання мов і програм, хобі та нагороди – у мініатюрні інфографіки, що за секунди привертають увагу роботодавців, на сайті онлайн-конструктора Vitaello. Краї документів вже ідеально вирівняні, а час на пошуки ідеальних шрифтів і кеглів – зекономлено.

До речі, теплі відтінки – гарбузовий, малахітовий, лососевий – в описі кар'єрного шляху підсвідомо налаштують рекрутерів на доброзичливий і продуктивний лад. Необхідний колір резюме можна встановити в конструкторі. Після чого красномовні Тельці зможуть у кращій манері підкріпити навички, описані в CV, детальною розповіддю, акцентуючи увагу на кейсах і портфоліо.

Окрім цього, приземлений знак Тільця символізує фінансові цінності, тому добре буде вказати бажаний рівень заробітної платні прямо у резюме. А обговорити ставку детальніше можна не боятися вже під час співбесіди, адже якщо рекрутер обрал вас для інтерв’ю, значить, що вже автоматично погодився на вказаний вами у резюме рівень компенсації.

Близнюки

«Прабатько» легких і комунікабельних Близнюків – Меркурій – вісник богів, що носить сандалі з крилами. Сучасні представники цього знака зодіаку не відстають від богів за навичкою заводити знайомства і кількістю контактів. Тому одним із улюблених і, будемо чесні, ефективних близнюківських інструментів переконання в своїй конкурентоспроможності будь-якого рекрутера, є список відгуків та рекомендаційних листів попередніх роботодавців, колег, партнерів минулих проєктів.

Онлайн-конструктор резюме Vitaello дозволяє стильно оформити рекомендації та контакти з минулих місць роботи. А додати додаткові розділи CV або прибрати зайві для конкретно вашого документа можна одним кліком мишки.

Вдалими відтінками для Близнюків вважається холодна палітра: від небесно-блакитного до фіолетового, а також сонячно-жовтий колір. Ваша свобода до експериментів буде задоволена на сайті онлайн-конструктора резюме Vitaello.

Говорячи про співбесіду, Близнюки будуть абсолютно щасливі провести перше знайомство з роботодавцем або HR у неформальній обстановці, наприклад, у недорогому кафе, п’ючи лате у проміжках між розгорнутими розповідями. Проте не забувайте, що навіть за беззаперечній приязності рекрутера, на інтерв’ю все ж краще обмежитися професійними темами, не зачіплюючи особисту сферу і питання, що прямо не стосуються робочих моментів. Також не варто піддаватися на провокації висловити негатив, нехай навіть і справедливий, про минулих роботодавців та колег.

Рак

Раки – представники водної стихії під заступництвом Місяця, тому вони бувають дуже емоційні і мінливі. Для них дуже важливий психологічний комфорт і довірча атмосфера.

Раки не надто люблять крикливі кольори, бути у центрі уваги та ризикувати. Недивно, що астрологічно представникам цього сузір’я відповідають м’які молочні та зелені відтінки, а також містичний сріблястий колір. Чому би не використати їх як у дрес-коді, так і при оформленні документів на сайті онлайн-конструктора резюме Vitaello?

Що стосується резюме, то Раки так само рідко змінюють свої звички, тому з великим небажанням будуть перероблювати зовнішній вигляд та наповнення CV, яке довгі роки слугувало їм вірою-правдою. Не дивлячись на це, природній консерватизм може зіграти і на руку Ракам, адже їм з великою вірогідністю прийдеться до смаку стильно і при цьому стримано оформлені файли, де все розподілено «по поличках», як це пропонує у своїх макетах онлайн-конструктор резюме Vitaello.

На співбесіді Раки часто проявляють себе чуйними співрозмовниками і гарними психологами. Досвідчені рекрутери відразу розуміють, що такі претенденти здатні успішно поєднувати в роботі уважність до деталей і дивовижну інтуїцію, при цьому зберігаючи теплу атмосферу в колективі і не йдучи на рожен.

Лев

Головна планета для Лева – Сонце, що цілком пояснює прагнення представників цього знака зодіаку бути в центрі уваги. За рахунок великої кількості творчої енергії і природньої впевненості Леви здатні освітлювати собою все навколо і перетворювати життя людей у феєрверк емоцій. Їхні життєві орієнтири – унікальність і помітність, тому резюме так само має бути під стать королівським особам. Всі відтінки золотавого, помаранчевого, червоного, а також білий колір відображатимуть яскраву характеристику левової натури в резюме.

Онлайн-конструктор резюме Vitaello розуміє, наскільки важливо виділятися. Тому навіть використовуючи вже готові шаблони з якісним дизайном, можна самостійно зібрати, граючи, свій унікальний документ. Кольори, шрифти, розділи, іконки, структура – вам залишилось тільки підібрати оптимальні «пазли» під ваш смак та заповнити своєю інформацією.

Головне у створенні резюме для Лева – у жодному разі не шукати найдешевший варіант, цей знак полюбляє все якісне та дороге.

Vitaello об’єднав оптимальну ціну від 169 грн за резюме та супровідний лист, та якість, в якій не доводиться сумніватися навіть коронованим персонам.

Роботодавець та рекрутер повинні розуміти з першого погляду на CV, що мають справу з рідкісним та незамінним кадром. При цьому Лев впевнений, що зустріч «за одежею» не менш важлива, аніж оцінка за розумом вже у процесі інтерв’ю.

Тут варто застерегти: вказувати інформацію в резюме – освіту, пройдені курси, отримані нагороди – варто лише правдиву, навіть якщо і хочеться часом прикрасити дійсність для отримання бажаної посади.

Звісно, Левам сподобається заповнювати розділ «Про себе» у резюме, проте варто постаратися об’єктивно дивитися на свої сильні та слабкі сторони та не переоцінювати свої результати на попередніх місцях роботи. Адже перші робочі дні вже точно розставлять все по місцях, а репутація на все життя коштує дорожче хвилини слави.

Діва

Діви – представники стихії Земля, тому для них не є чужими такі земні радощі як смачна їжа, комфортний будинок, красиві речі та, звісно, стабільна посада, яка приносить гідний дохід, якого би вистачало на все це.

Прихильність до старих ідеалів та вимогливість Дів грають їм на користь на професійній ниві. Рекрутери і роботодавці одразу бачать у кандидаті трудоголіка, з яким можна пережити навіть кризу в компанії. Діви можуть довгий час із властивим їм перфекціонізмом обирати відповідні їм вакансії, детально вивчаючи умови роботи і ставку, а потім так само педантично розмовляти з рекрутерами.

Адже, якщо Діви цікавляться чимось, то зазвичай швидко просуваються кар'єрними сходами від простого асистента до керівника відділу. Тому не дивно, що в резюме представники цього знаку в деталях опишуть свої службові обов'язки, цілі і як крок за кроком просувалися по службі.

Кольори, які астрологічно відображають Дів, та які впевнено можна використовувати у своєму резюме – теплі відтінки зелені та кори дерева.

Онлайн-конструктор резюме Vitaello порадує всіх представників цього сузір’я можливістю просто і швидко структурувати інформацію про досвід та навички. Не тільки помістяться, але й виглядатимуть ідеально акуратно, численні програми, якими володіють Діви, а також список конференцій, де вони брали участь.

Терези

Планети, що керують представниками цього знаку – Венера та Еріда. Перша відповідає за мир, красу, гармонію. Друга ж дає Терезам тягу сперечатися, відстоювати правоту і справедливість різними шляхами, часом навіть не зовсім білими і пухнастими. Роботодавці можуть знати лише одну сторону Терезів, допоки не настане момент честі для «зоряних суддів» і вони не візьмуться відокремлювати чорне від білого, не вбачаючи перешкод на своєму шляху.

Неупередженість, природні здібності до дипломатії, толерантність і дружелюбність – козирі Терезів, що роблять їх бажаними співробітниками у багатьох компаніях. На співбесіді досвідчений кадровий фахівець у перші ж хвилини знайомства побачить їхню харизму. Але щоб потрапити на співбесіду, важливо спочатку «зачепити» своїм резюме. Представникам цього знаку неймовірно важлива естетична складова: охайний вигляд; структуровані дані, ідеально – у форматі інфографіки; кольорові вставки, що акцентують увагу на цифрах; презентабельний фотопортрет із чарівною посмішкою. Часто Терези – невиправні кінестетики, а тому красиві речі полюбляють бачити не лише у віртуальній реальності, а і торкатися, відчувати запахи. Тому роздрукувати резюме на ламінованому папері та оформити у теку – як раз у стилі цих естетів. PDF-формат CV, в який конвертує за декілька секунд онлайн-конструктор резюме Vitaello, дозволяє надсилати документи та друкувати їх в ідеальній якості.

Витонченість, свіжість та елегантність – всі ці характеристики, що так важливі «подвійному» знаку, з легкістю досяжні при створенні резюме і супровідного листа в онлайн-конструкторі резюме Vitaello.

Терезам приносять удачу м'які відтінки синього, блакитного та зеленого. Лазурний колір також розслабляє цих інтелектуалів і допомагає зібратися з думками і побороти сором'язливість, що так важливо при презентації себе як професіонала. З упевненістю можна використовувати ці кольори як у резюме, так і в одязі або аксесуарах на співбесіді.

Скорпіон

Один із найбільш вимогливих і гордих знаків. Нерідко їх долають похмурі передчуття і переживання. Скорпіони часто відчувають бажання все контролювати, при цьому вони здатні виявляти емпатію і на них можна покластися в складні часи. Представникам цього знака важливий результат, при цьому вони намагаються приховати сам процес, аби підтримувати свій ореол таємничості.

Згідно рекомендацій астрологів, чорний колір допомагає посилити таємничу природу цього знака, але при цьому ж і розкрити глибину їх душі. Тому відмінною ідеєю, щоби підкреслити почуття стилю і при цьому грамотно сфокусувати увагу рекрутерів на головному – дозволити собі використовувати чорний колір у CV. Булети, іконки, діаграми, навіть ч/б фото – допоможуть виділитися серед помітних або, навпаки, занадто сірих резюме конкурентів. Онлайн-конструктор резюме Vitaello підготував стильні шаблони резюме, які виявляться до вподоби істинним Скорпіонам. Економія часу та коштів на створення CV порадує представників цього знаку, залишив їм безліч часу на саморозвиток.

Скорпіони обдаровані навиком управління людей, яке, однак, часом може переходити у маніпулювання. Не дивно, що представники цього знаку часто зустрічаються на керівних посадах або в професіях, де потрібна залізна стресостійкість. Швидко приймати вірні рішення, ризикувати, надихати команду – виходить у багатьох представників цього сузір'я. Ефектне резюме, впевнена самопрезентація і сильна енергетика допоможуть отримати «Так» на посаду мрії.

Стрілець

Це оптимісти, які люблять жити із розмахом. Якщо робота – то найкраща, якщо колеги – то як друга сім'я, якщо зарплата – то щоби вистачало на відпочинок під пальмами. А все тому, що цим знаком управляє Юпітер – планета, відповідальна за розширення меж і щедрість душі.

Астрологічно представникам цього знаку підходять творчий фіолетовий колір, а також відтінки червоного дерева, що направляють стрільцівську енергію у продуктивне жерло. Чому би не віддати перевагу резюме саме у таких відтінках, якщо це може притягнути удачу?

В роботі Стрільці заводять потрібні знайомства, не бояться труднощів, сміливо починають реалізовувати свої плани та відповідально ставляться до своїх обов'язків. Але всі ці чудові якості можуть зіграти недобрий жарт в описі резюме. Адже представники цього сузір'я можуть описати свої професійні досягнення занадто загальними і гучними фразами, через що рекрутери можуть просто не повірити в настільки великий професійний кругозір. Такої помилки можна уникнути, приділивши увагу виключно своїм обов'язкам, не змішуючи їх із командними, а також конкретним цифрам та кейсам із портфоліо. Онлайн-конструктор резюме Vitaello вже підготував ефектні шаблони резюме, які зекономлять купу часу та грошей енергійним Стрільцям. А вся їхня інформація буде чітко структурована, тому залишити без уваги докази працелюбності Стрільців компанія просто не зможе.

Неможливо також не відзначити, що ці вогняні люди відчувають тягу до зміни місць, тому зовсім не проти робочих відряджень. Цілком імовірно, що в їхніх резюме вже є вражаючий список подорожей на конференції або спортивні змагання, звідки Стрільці привозять масу нових ідей.

Козеріг

Відповідальний за представників цього знаку – суворий Сатурн, від якого ці представники земної стихії перейняли цілеспрямованість та консервативність. Козероги, як правило, з юних років ставлять перед собою цілі та успішно їх досягають, причому здатні йти до них, незважаючи на труднощі та втому. Серйозним та стриманим, їм корисно трохи розслабитися – наприклад, не шукати найскладнішого шляху. Так, онлайн-конструктор резюме Vitaello найскладніше вже вирішив, створивши готові шаблони резюме та супровідних листів зі стильним дизайном, здатним продемонструвати всі кар’єрні перемоги Козерогів.

Глибокий деревний, бордо, що фокусує увагу, розслабляючий пісочний, елегантний бежевий – ці відтінки сміливо можна використовувати як в резюме, так і в одязі. Стиль Козерогів не відрізняється яскравістю, зате продумана і безсмертна класика у форматі документів, стилістиці написання і навіть у ділових відносинах – практично нівелює можливість комусь не догодити.

Козероги проявлять свій талант звертати увагу на деталі і в резюме, часом фіксуючи такі показники, які іншим знакам зодіаку можуть здатися нудними. Тому чудовою ідеєю буде сфокусувати увагу рекрутерів на вашій прекрасній здібності за допомогою діаграм, іконок, булетів, рамок. Економія енергії та коштів на створення професійного резюме на онлайн-конструкторі Vitaello порадує Козерогів, залишивши їх чимало часу на кар’єрний розвиток та створення міцних партнерських відносин.

До речі, про ділові відносини, Козероги прекрасно заводять довгострокові партнерства, а тому колеги та працедавці з минулих міць роботи зазвичай з радістю діляться позитивними відгуками співпраці з представниками цього знаку зодіаку. Надати рекомендаційні листи – прекрасна ідея. Їхнє оформлення – не менш важливо, аніж наповнення, і з цим також швидко впорається онлайн-конструктор кар'єрної документації Vitaello.

Водолій

Водолій в астрології вважається найбільш неординарним знаком Зодіаку під керуванням планети Уран. Його представники більше за все цінують власну свободу, мають досить незалежні погляди, цінують дружбу, засновану на спільних цінностях. Водолії скоріше нададуть перевагу новому шляху, аніж підуть добре перевіреним старим. Тому і в створенні резюме їм сподобається можливість експериментувати в будь-який момент, коли до них прийде натхнення. Можливість безлімітного створення резюме, супровідних та рекомендаційних листів надає підписка від онлайн-конструктора Vitaello.

При створенні резюме використання кислотно-яскравих кольорів може принести Водоліям душевний дисбаланс та втому, тому перевагу краще надати м’яким відтінкам бірюзового, фіалкового чи лаймового.

Цим неординарним представникам зодіакального кола можна порадити навіть такий сміливий для резюме експеримент як додавання в документ QR-коду – спеціального штрих-коду, який сканується смартфоном – за яким роботодавець і рекрутер можуть відразу ж потрапити на ваше портфоліо або ж на відео- або аудіозапис, де фахівець розповідає про себе, досвід і мотивацію. Відео – це потужний конкурентний хід, тому можна бути впевненим, що непоміченими залишитися не вийде. Крім того, нерідко записати відео про себе просять в описі вакансії саме на топові посади. Варто спробувати, чи не так?

Дружелюбність, відкритість поглядів та ерудованість Водоліїв можна помітити вже при першій співбесіді. Їх природна оригінальність буде високо цінуватися керівництвом з такими ж інноваційними поглядами і сміливістю крокувати в незвідане майбутнє.

Риби

Астрологія визначає Риб як найбільш мрійливих та глибоко емоційних представників не лише серед їхньої рідної стихії Води, а і всього зодіакального кола. Звісно, Риби можуть бути дуже різними, проте їх безперечно об'єднує глибина внутрішніх переживань, емпатія, любов до природи, поезії, музики. Друзі, колеги, партнери тягнуться до них, адже відчувають, що ті можуть і підтримати, і допомогти справою.

Незважаючи на тонку душевну організацію та нерідко – віру у паранормальне – у багатьох Риб є ділова жила, здатність прораховувати вигоду й успішно відновлюватися після стресової ситуації. Тому представникам цього водяного знаку не потрібно пояснювати, чому так важливі резюме та супровідний лист при пошуку нових кар'єрних можливостей.

У Риб прекрасна фантазія, тому, вмикнувши улюблену мелодію, у процесі натхнення вони можуть створити шедевр на основі існуючих шаблонів резюме на сайті Vitaello. Зручний та простий у користуванні онлайн-конструктор дозволить цим талановитим мрійникам міняти місцями розділи резюме, кольори, шрифти, стилістику, створюючи свій унікальний «кар’єрний літопис».

Бузковий, персиковий, блакитний і сірий (а в аксесуарах – сріблястий) – їхні кольори удачі та комфорту, що будуть більше, ніж доречно, виглядати і в резюме, і в гардеробі.

Серед Риб чимало інтравертів, тому їм буде комфортно провести співбесіду не в опен-спейсі або в людному парку, а в невеликому атмосферному кафе або окремому кабінеті.