Все, що вам потрібно знати про написання короткого змісту вашого резюме

Резюме схоже на книгу: його мета – швидко залучити читача, справити на нього враження своїм та спонукати його продовжити читання. Короткий зміст вашого резюме несе велику відповідальність. Це якір, який повинен захоплювати та утримувати увагу, щоб читач вирішив дати шанс вашому резюме.

Про себе в резюме

Ті, хто ще новачок у пошуку роботи або не впевнені у тому, які розділи має містити резюме, можливо, не знайомі з коротким змістом. Якщо ви не знаєте, що це таке або як ви маєте правильно його структурувати, ми допоможемо вам.

Ось все, що вам потрібно знати про короткий зміст.

Що таке короткий зміст вашого резюме?

Цей елемент також відомий як частина розділу де ви пишете про себе, професійні інтереси та кар'єрні цілі. Короткий зміст є коротким абзацом від двох до п'яти речень, у верхній частині резюме.

Короткий зміст має представляти відповідні навички, досвід та досягнення кандидата. Захопливий та професійний вступ дозволяє рекрутерам виявити потенціал кандидата. Кандидати повинні написати короткий зміст, зробивши акцент на своїх перевагах і навичках, таким чином показати свою унікальну цінність.

Короткий зміст зазвичай знаходиться під розділом контактної інформації, щоб виділити відповідну кваліфікацію кандидата та продемонструвати, чому він може бути важливим активом для компанії чи організації.

Коли вам слід використати короткий зміст?

Короткий зміст вашого резюме допоможе вам виділити свої досягнення та допоможе рекрутерам отримати уявлення про вашу кар'єру. Але на жаль, це може справити неоднозначне враження, якщо у вас немає великого досвіду роботи. Отже, цей розділ може стати проблемою для молодих претендентів і тих, хто має вади в резюме.

Тому ви не зобов'язані включати цю категорію. Якщо у вас менш ніж три роки професійного досвіду, можливо, краще взагалі відмовитись від цього розділу.

Ще одна ситуація, коли рекомендується не додавати короткий зміст - це коли ви працюєте в тій же сфері та на тій же посаді щонайменше десять років. Найкраще використовувати цей простір, щоб розповісти про свій досвід роботи.

З іншого боку, якщо ви досвідчений професіонал або людина з багаторічним стажем та досягненнями в тій же галузі, короткий виклад допоможе вам організувати та стисло представити інформацію про свою кар'єру.

Якщо ви хочете додати цей розділ, але не розумієте його переваг, ми допоможемо зрозуміти вам, чому це може бути гарною ідеєю.

Переваги короткого змісту

Після того, як ви вирішите включити короткий зміст у своє резюме, корисно дізнатися про переваги цього розділу.

Допоможіть рекрутерам звернути на вас увагу

Менеджери з найму зазвичай аналізують резюме перед тим, як вирішити, чи гідний кандидат розгляду. Це означає, що вони будуть сканувати, чи є у вас необхідні навички та кваліфікація, і вони розраховуватимуть на те, що їх легко знайдуть.

Захопливий короткий зміст у верхній частині вашого резюме швидко дозволить рекрутерам вирішити, чи будете ви тим чудовим талантом, який їм потрібен. Ви допоможете їм запам'ятати вас, написавши усе вірно та звернувши увагу на те, що робить вас відповідним кандидатом для цієї компанії.

Ось чому ви повинні використовувати цей розділ, якщо у вас достатньо досвіду. Це допоможе рекрутерам знайти потрібні навички, що підвищить їх інтерес до вашого резюме.

Позбавтеся безладу у своєму резюме

Останнє, що хоче бачити рекрутер - це безладне, неорганізоване резюме. Багато людей додають у багато непотрібних розділів, які справляють враження надто об'ємного резюме.

За допомогою стислого змісту ви розчистите своє резюме і скоротите кількість слів, з розділу досвід. Таким чином, ваше резюме буде менш заплутаним та легшим в навігації.

Виділіть ключові слова

Так, те, що ви читаєте є вірним. Навіть резюме має містити правильні ключові слова, щоб воно було більш помітним. Це зовсім не так складно, як може здатися. Вам потрібно лише уважно прочитати опис посади та вибрати ключові слова, пов'язані з навичками та кваліфікацією.

Метою є використання цих ключових слів у короткому змісті. Використовуйте ці слова коли пишете про ваші здібності та досвід. Не всі ваші навички будуть відповідати вимогам, тому розгляньте тільки ті, що вам підходять і які ви можете запропонувати.

Надайте своєму резюме індивідуальний підхід, додаючи ключові слова.

Уявіть, що наведений нижче приклад – це оголошення про вакансію.

«Ми шукаємо неординарного копірайтера з п'ятирічний досвід роботи, який також повинен мати досвід написання захоплюючих матеріалів для різних галузей».

Наприклад, ваш короткий виклад може мати такий вигляд.

«Цікавий і різнобічний копірайтер із семирічний досвідом, захоплений дослідженнями та написанням статей для цілого ряду галузей».

Намагайтеся додати особисті якості у свій вступ і не копіюйте оголошення про вакансію. Надайте своєму резюме індивідуальність, додаючи ключові слова.

Створити резюме прямо зараз

Різниця між коротким змістом та метою резюме

Короткий зміст є короткий опис кваліфікацій, навичок і досягнень. З іншого боку, мета резюме відображає ваші цілі. Воно такої ж довжини, але останнє фокусується на тому, чого ви як кандидат очікуєте від компанії або посади.

Мета резюме - це застарілий розділ, і він не додає резюме жодної особливої ​​цінності. Це ставить кандидата у центр уваги, ігноруючи потреби роботодавця. Цілі та устремління претендента мають велике значення для компанії в довгостроковій перспективі. Однак рекрутери вважають що краще бачити, на що здатна людина, а не те, якою є її мета.

Рекомендується не використовувати цей розділ і зосередитися навколо того, що найкраще підходить для конкретної посади. Однак, якщо ви нещодавно закінчили школу або не маєте достатнього досвіду, щоб включити його в короткий виклад, ви можете розглянути можливість додавання розділу “Мета резюме”.

Якщо ви починаєте освоювати професію, це розділ, який ви можете використати, щоб висловити свою мотивацію, цілі та прагнення. Наприклад, майбутні юристи можуть написати про те, що змусило їх працювати у цій галузі і як вони прагнуть покращити певні закони чи постанови.

Мета резюме також буде корисна для студентів та молодих людей, які вступають на університетські програми, навчання, стажування та волонтерство. Це випадки, коли інша сторона краще оцінюватиме амбіції та цілі претендента. Але ви, як і раніше, можете писати також про свої досягнення.

Що ви повинні включити в короткий зміст та як виділити його?

Не витрачайте свій час і час рекрутерів на те, щоби писати непотрібні слова. Дайте відповідь на справді важливе питання: що робить вас відповідним кандидатом для бажаної посади?

Намагайтеся не бути багатослівним. Напишіть максимум п'ять коротких речень.Вкажіть свої сильні сторони, що відповідають навичкам та досвіду. Розкажіть роботодавцям, що робить вас унікальним і чому ви найкраще підходите для їхньої компанії.

Будьте конкретні та додайте приклади, які надають переконливості вашому твердженню. Ви збільшили кількість репостів у соціальних мережах? Чи, можливо, на попередньому робочому місці ви реалізували досить успішний проєкт? Короткий виклад - це не місце, щоб соромитися. Розкажіть про свої досягнення та покажіть рекрутеру, що ви готові запропонувати.

Додайте все, що, на вашу думку, стосується посади та справить враження на роботодавця. Цифри, відсотки та зростання доходів служать мірою вашого успіху. Але уникайте загальних слів, тому що ви ризикуєте здатися нещирим.

Основна мета - зіставити все, що ви пишете в стислому викладі, з певною посадою. Демонструйте свої основні навички та сильні сторони. Вкажіть свої попередні посади та професійний досвід. Створіть враження, що ви можете зробити те саме і краще для свого наступного роботодавця.

Приклади резюме з коротким викладом

Якщо вам потрібне натхнення, щоб написати свою особисту заяву або розділ про вас, ось кілька прикладів структурування резюме.

Створити резюме прямо зараз
« Фотографія
Досвід »

Шаблони для вашого резюме